“Алло” планує розвиватися як національний маркетплейс.

Група компаній “Алло” планує розвиток у форматі національного маркетплейсу.

“Ми тепер національний маркетплейс, але це треба довести. Я знаю, що доведеться багато працювати, щоб стати справді національним маркетплейсом. Наше завдання – дати споживачам найкращий сервіс, розвивати екосистему, розвивати SuperApp (мобільний додаток – ІФ), в якому споживач може і замовити логістичні послуги, і фінансові сервіси, і програму лояльності, і широкий асортимент, за рахунок, у тому числі, партнерів маркетплейсу”, – заявив СЕО групи компаній “АЛЛО” Максим Раскін у ході “Дніпровського економічного форуму”.

За його словами, компанія розділила свої послуги на окремі продукти, і у кожного продукту з’явився Product Owner (людина, яка управляє виробництвом продукту).

“Ми почали працювати за принципом екосистеми, будувати для споживачів не тільки торговельні сервіси, а й супроводжуючі сервіси, такі як логістичний та фінансовий сервіси. Ми почали йти більше в технології, тому що усвідомили, що відхід у швидкість завжди супроводжується технологіями. І тут диджиталізація виходить на перший план”, – наголосив Раскін.

За його словами, зараз на сайті “Алло”, крім власних товарів, також представлено близько 2,5 тис. мерчантів. Всього на сайті близько 2,5 млн. активних карток товарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *