“Алло” анонсував запуск власної кур’єрської доставки товарів в містах-мільйонниках

Глава ради директорів мережі “Алло” Дмитро Деревицький повідомив про запуск власної кур’єрської доставки в Дніпрі, з кінця тижня вона буде розширена на інші міста-мільйонники.

“Ми запускаємо власну кур’єрську доставку. Пілотний запуск – в Дніпрі. При наявності товару в магазині і розміщення товару до 16 годин – наш кур’єр доставить товар в Дніпрі. З кінця тижня в містах-мільйонниках ми розширюємо цю програму”, – сказав Деревицький в ході онлайн-дискусії, організованої Європейською бізнес асоціацією в середу.

Це дозволить задіяти досить великий штат, який раніше працював в оффлайн-магазинах мережі, пояснив він.

“У нас сьогодні продавців більше, ніж потрібно для обслуговування продажів. Тому ми вирішили підтримувати онлайн-бізнес – не скорочувати цих людей, а спрямувати зусилля на доставку в тих містах, де вони працюють”, – вказав він.

За словами Деревніцкого, мережа також планує запус безкоштовну дезінфекцію смартфонів в своїх магазинах.

“Будемо намагатися підтримувати клієнтів, щоб вони могли” почистити “свій смартфон, наприклад, поки вони гуляють по магазину”, – зазначив глава ради директорів “Алло”.

Говорячи про майбутнє роздрібних продажів побутової техніки, Дмитро Дерівніцкій вказав на те, що за магазинами залишиться роль шоурумів, тоді як основна частина продажів перетече в онлайн.

“Ми думаємо, що це буде модель Apple: коли є невелика кількість флагманських магазинів, які служать вітриною продуктів компанії, тестової зоною,” зоною досвіду “- де можна все це використовувати, подивитися, як працює. Але основний упор в продажах піде в онлайн і колл-центри. Таке рішення, ймовірно, буде найбільш затребуване після закінчення карантину в усьому світі частково або повністю “, – сказав він.

Багато ритейлерів підуть цим шляхом, додав Деревніцкій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *