АгроВіста введе в експлуатацію комбікормовий завод до кінця року

Компанія «АгроВіста» завершує будівництво комбікормового заводу, який розміститься на майданчику елеватора ТОВ «УкрАгроКом» в Кіровоградській області.

Про це розповів комерційний директор компанії Павло Фесюк, пише AgroTimes.

За його словами виробництво буде працювати за технологією і на обладнанні німецької фірми Buschhoff. Зараз проведена реконструкція виробничих приміщень, побудовано нове приймальне відділення, цех мікродозаціі компонентів, склад зберігання готової продукції і пункт відвантаження готової продукції. Зараз завершується монтаж транспортного устаткування заводу, і до кінця поточного року він вже повинен бути введений в експлуатацію.

«Завод вироблятиме 10 тонн комбікормів на годину і має окупити себе за +/- 3 роки. Всього в його будівництво компанія інвестувала $ 1,2 млн », – повідомив Павло Фесюк.

Перш за все завод буде забезпечувати комбікормами власний тваринницький комплекс «АгроВісти», але при наявності попиту на ринку зможе поставляти свою продукцію стороннім споживачам.

Для довідки: «АгроВіста» – правонаступник групи компаній «УкрАгроКом-Гермес Трейдинг». Це сільськогосподарська корпорація, яка спеціалізується на виробництві зернових і олійних культур, вирощуванні свиней і великої рогатої худоби, зерновий торгівлі. Земельний банк – 75 тис. Га, загальна потужність зберігання зерна – 353 тис. Т.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *