Агроліга запустила біоТЕС

Компанія «Агроліга» запустила ТЕС, яка працює на шелуге соняшнику.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Ми раді повідомити про запуск ТЕС. Вона ще працює не на повну потужність, але вже передає енергію в мережу. З кожним місяцем обороти будуть рости і ми плануємо вийти на максимальну потужність роботи приблизно до Нового року », – наголошується в повідомленні.

Також в компанії відзначили, що вже приступили до збирання ячменю. Із запізненням на кілька днів стартувала також і збирання озимого ріпаку, який був висіяв «Агроліга» вперше за останні кілька років.

«Прибирання практично завершена, однак озвучити конкретні цифри за результатами ми зможемо дещо пізніше. В даний момент тільки абсолютно очевидно, що врожайність цих культур дуже хороша і має високий потенціал », – уточнили в компані.

Для довідки: в березні 2019 р ГК «Агроліга» приступила до будівництва ТЕС, що працює на лушпинні соняшнику. Однак навесні 2020 р за 12 днів до офіційного запуску фахівці з Індії і Болгарії, які проводять фінальну настройку і діагностику, терміново покинули Україну в зв’язку зі спалахом коронавируса.

Група компаній «Агроліга» працює на українському ринку з 1992 р Займається вирощуванням широкого спектру зернових культур, виробництвом рослинної олії і молочним тваринництвом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *