Агрофірма Астарти пройшла сертифікацію виробника органічної продукції

Агрофірма «Лист-Ручки», що входить до складу «Астарти», отримала в липні 2020 р сертифікат виробника органічної продукції.

Як говориться в повідомленні агрохолдингу, для підтвердження цього статусу підприємству знадобилося 3 роки роботи в режимі перехідного періоду і відповідні проміжні інспекції та сертифікації, які проводив акредитований сертифікаційний орган -ТОВ «Органік Стандарт».

«Протягом 3 років перехідного періоду« Лист-Ручки »змінили технології обробітку і сівозміну, не застосовували хімічних засобів захисту рослин і добрив. Для роботи за новими стандартами була закуплена окрема техніка, в тому числі спеціальні борони для механічної обробки полів від бур’янів, аерації ґрунту і дроблення кірки. Для зберігання врожаю використовуються окремі складські приміщення », – уточнюють в компанії.

Таким чином, урожай «Лист-Ручки» вже сертифікований за стандартами органічного виробництва. До переліку сертифікованої продукції входять: озима пшениця, соя, еспарцет, просо, гречка, кукурудза.

Зараз підприємство почало жнива пшениці, середня врожайність якої становить 33 ц / га.

Для довідки: Агрофірма «Лист-Ручки» обробляє 1820 га землі в Гадяцькому районі Полтавської області. У 2017 г. «Астарта» прийняла рішення реалізувати на базі цього підприємства пілотний проект з органічного землеробства та відповідної сертифікації вирощеної продукції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *