Agricom Group побудувала зерносушильний комплекс на Житомирщині

Агрохолдинг Agricom Group на початку вересня 2021 р запустив зерносушильний комплекс на території Житомирського кластера (с. Сербо-Слобідка, Емільчанській район).

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Потужності комплексу мають наступні характеристики: сушка зернових культур – до 400 т / добу, сушка олійних культур – до 300 т / добу. Очищення зернових культур – до 100 т / добу, очищення олійних культур – до 50 т / добу. Одночасне зберігання вологого зерна становить до 300 т. Одночасне складське зберігання – до 1000 т.

«Ідея побудови комплексу виникла під час зернозбиральної кампанії 2020 року, коли було зібрано значний урожай кукурудзи. На той момент виробнича потужність бази Житомирського кластера не була розрахована на таку ?? рекордну врожайність, а також виникла необхідність залучення сторонніх організацій для виконання робіт по сушці зерна », – розповів керівник Житомирського кластера Agricom Group Сергій Лисак.

Як повідомили в компанії, комплекс створений виключно для власних потреб з очищення та сушіння зерна. Однак, попередньо розглядалися варіанти збільшення потужності одноразового зберігання і збільшення обсягу сушки.

«Розглядати перспективи розвитку комплексу буде доцільним після першого року роботи на власні потреби», – додав Сергій Лисак.

Для довідки: Agricom Group – українська агропромислова група, що спеціалізується на виробництві і дистрибуції продуктів харчування під торговими марками «Добродія», San Grano. Лідер по виробництву і переробці вівса. Об’єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства в Житомирській, Чернігівській і Луганській областях. Земельний банк групи становить 28 тис. Uа. Продукція групи експортується в понад 37 країн світу (ЄС, США, Бразилія, Китай, Азія, Африка, Ізраїль, Молдова та ін.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *