Agricom Group планує інвестувати в розвиток більше $ 20 млн

Компанія Agricom Group затвердила нову стратегію, згідно з якою протягом наступних 5 років в розвиток буде інвестовано понад $ 20 млн. Кошти планують залучати шляхом реінвестування прибутку і кредитних ресурсів (при необхідності).

Про це повідомила прес-служба компанії.

За словами виконавчого директора компанії Петра Мельника, Аgricom Group буде рухатися в напрямку розвитку виробництва і впровадження інновацій, збільшення маржинальність бізнесу та сталого розвитку (sustainability).

У розвиток агронаправленія буде направлено 10% інвестицій, в розширення лінійки продукції ТМ «Добродія» – 60% і у входження в нові напрямки діяльності – 30%. Одним з таких напрямків стане розширення присутності агрохолдингу в сегменті вівса.

Петро Мельник, виконавчий директор Agricom Group

«Зараз овес є обов’язковою і стратегічною культурою в сівозміні Аgricom Group. У нас є потужний завод «Добродія», який виробляє близько 30% українських пластівців. І якщо дивитися в розрізі сировини, то ми споживаємо також до 30% українського вівса для виробництва нашої продукції. Тому, ми активно працюємо з вченими українських і зарубіжними компаніями, тестуємо на наших землях близько 20 сортів вівса. У нинішньому сезоні збільшили площі вдвічі і засіяли цією культурою 2,6 тис. Га »

У компанії відзначили, що в світі є актуальними тренди, які рухають ринок вівса вперед з шаленою швидкістю. Серед них Петро Мельник назвав такі:

  • тренд на вживання здорових і корисних продуктів;
  • збільшення кількості прихильників каш швидкого приготування;
  • зростання попиту на вівсяне молоко;
  • щорічне збільшення потреби в вівсі на світовому ринку;
  • зростання цін на овес на світовому ринку;
  • висока рентабельність вівса.

«Тому, Agricom Group буде нарощувати свою присутність в даному напрямку», – заявили в компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *