Agricom Group готова вийти на ринок Іспанії

Торговий дім «Добродія Фудз» (входить в структуру Agricom Group) розглядає можливість і шукає партнерів для постачання продукції в Іспанію.

Про це розповів генеральний директор ТОВ «Добродія Фудз» Дмитро Романов під час онлайн-засідання «Перспективи співпраці в аграрній сфері: Україна-Іспанія».

«Наша компанія виробляє пластівці з зерна вівса, пшениці, жита і ячменю. Це продукція без ГМО, барвників та консервантів. Ще два роки тому ми не експортували ні тонни продукції, зараз – експортуємо близько 10 тис. Т переробленого зерна в країни ЄС, Близького Сходу, Африки та Азії. Для цього була проведена велика робота », – зазначає Дмитро Романов.

Він розповів, що зараз Іспанія імпортує з України продукцію на 10 млн євро, тобто з Україною експорту майже немає, при цьому тарифні обмеження складають 0%.

«Це хороша можливість почати працювати з українським виробником, який вже має досвід в постачанні продукції на міжнародні ринки. Наша компанія готова поставити продукцію на 40-45-й день після підписання угоди », – підкреслює Дмитро Романов.

Він розповів, що «Добродія Фудз» вже експортує продукцію в Португалію, має досвід транспортування і особливостей ведення бізнесу в цьому регіоні. Також серед переваг роботи з компанією Дмитро Романов назвав європейську модель контролю безпеки харчових продуктів «від поля до столу».

Для довідки: Agricom Group – національна агропромислова група, яка спеціалізується на розробці, виробництві і дистрибуції продуктів харчування із зернових культур і об’єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства. Ключовими бізнес-напрямками діяльності є: рослинництво, зберігання зернових і олійних культур, виробництво і торгівля продуктами харчування під торговими марками «Добродія», Super Hercules, San Grano, «Той самий Геркулес».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *