Аеропорт “Львів” оптимізував витрати і вже вийшов на беззбитковість

Міжнародний аеропорт “Львів” ім.Данила Галицького внаслідок оптимізації всіх витрат досяг рівня беззбитковості, повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України з посиланням на главу відомства Владислава Криклій в п’ятницю.

“В умовах кризи аеропорт Львова проводить оптимізацію всіх витрат, активно працює менеджмент підприємства, і на сьогодні аеродрому вдалося досягти рівня беззбитковості. Вдячний керівництву аеропорту за правильну політику компанії в цьому питанні. І очікуємо відновлення польотів в країни Європи для українців з метою туризму, що прискорить повернення до докризових обсягів “, – сказав міністр в ході робочого візиту до Львівської області, слова якого наводить прес-служба.

Міжнародний аеропорт “Львів” ім. Данила Галицького розташований в 6 км на південь від центру міста.

Новий аеровокзальний комплекс, побудований до Євро-2012, введено в експлуатацію 12 квітня 2012 року. Новий термінал загальною площею 39 тис. Кв. м має дев’ять виходів на посадку, 28 стійок реєстрації, два кіоски саморегистрации, 18 пунктів проходження паспортного контролю і 12 пунктів проходження на предмет авіаційної безпеки.

Основними напрямками міжнародного сполучення, що обслуговуються аеропортом, є Варшава, Стамбул, Мюнхен, Відень, Баку, Салоніки, Мадрид, Рим, Тель-Авів, Болонья, Радом, Іракліон, Мінськ, Бургас.

Пасажиропотік міжнародного аеропорту “Львів” в 2019 році склав 2,217 млн ​​чол., Що на 38,8% більше, ніж за 2018 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *