Accor Live Limitless відкриє 3 нових готелі в Україні в 2022-2023гг

Мережа Accor Live Limitless (АLL) в 2022-2023 рр. відкриє в Україні три нових готелі – ibis & Adagio Kyiv, ibis Lviv і Novotel Lviv, повідомив генеральний директор Accor New East Europe Алексіс Деларофф агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Для Accor Україна важливий ринок, ми прагнемо його розвивати далі. Accor вже є найбільшим міжнародним оператором в Україні, а якщо врахувати проекти на стадії підписання або проектування, то ми посилюємо наші позиції”, – сказав він.

За словами Делароффа, пандемія коронавируса внесла корективи в плани реалізації Ibis & Adagio Kyiv (просп. Перемоги, 55). Відкриття цієї комбо-готелі, найімовірніше, відбудеться в наступному році. “Зараз проект рухається динамічно”, – уточнив він.

Ще два проекти – на високій стадії реалізації у Львові. За словами Делароффа, ibis Lviv буде відкрита в 2022, Novotel Lviv – в 2023 році.

“Одеса, Дніпро, інші міста нам теж цікаві. Ми в постійному пошуку нових проектів і партнерів”, – зазначив гендиректор.

Accor S.A. – найбільший міжнародний готельний оператор. Група заснована в 1967 році. Об’єднує більше 5100 готелів в 110 країнах світу. Штаб-квартира – в передмісті Парижа Еврі.

У портфоліо групи – 51 бренд, 40 з них відноситься до готельної індустрії: Sofitel, SO, Fairmont, Pullman, MGallery by Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles, ibis budget, Adagio, Swissôtel, Raffles, Orient Express, Rixos, Banyan Tree, Mama Shelter, 25 Hours, onefinestay і ін.

В даний час мережа Accor Live Limitless в Україні включає сім готелів: чотири в Києві (Fairmont Grand Hotel Kyiv, Ibis Київ Центр, ibis Київ Центральний Вокзал, Mercure Kyiv Congress), дві у Львові (ibis Styles Львів Центр і Grüner Lviv Boutique Hotel) і одну в Одесі (Hôtel de Paris MGallery).

Акції Accor S.A. розміщені на біржі Euronext в Парижі (ISIN: FR0000120404) і торгуються на позабіржовому ринку США (код: ACRFY).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *