AB InBev Efes Україна виділяє 2,5 млн грн на проект підтримки пабів і ресторанів

AB InBev Efes Україна виділяє 2,5 млн грн на підтримку ресторанів і пабів і запускає програму “Підтримаємо улюблений заклад разом” в рамках глобальної ініціативи.

Відповідно до прес-релізу компанії у вівторок, в рамках цієї програми клієнтам пропонується придбати електронний сертифікат на 50/100/200 грн в улюбленому ресторані, пабі або барі. Відразу після відкриття гості зможуть обміняти сертифікати на пиво. Заклади отримають ці кошти відразу, що допоможе їм протриматися протягом карантину.

Крім того, AB InBev Efes Україна подарує цим ресторанам і пабах пиво на суму 2,5 млн грн, що становить загальний фонд ініціативи.

Програма “Підтримаємо улюблений заклад разом” здійснюється в рамках глобальної ініціативи АВ InBev. Аналогічна програма під назвою Save Pub Life вже запущена в ряді європейських країн. За задумом, учасники можуть купити сертифікат на EUR20 і скористатися ним вже після відкриття закладу.

“Епідемія коронавируса завдає серйозної шкоди ресторанної індустрії – десятки тисяч ресторанів, барів і пабів в Україні зараз закриті і можуть не пережити карантин. Щоб допомогти їм протриматися на плаву, компанія AB InBev Efes Україна запускає програму” Підтримаємо улюблений заклад разом “, – відзначили в компанії.

AB InBev Efes Україна створено 31 березня 2018 року в результаті злиття бізнесів AB InBev і Anadolu Efes на території України і Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *