A’SPIK group зайняла 5% українського ринку цукру

Заводи групи компаній A’SPIK group, незважаючи на минулорічне просідання виробництва цукру, наростили вихід «солодкого продукту» на 12 тис. Т, або на 20%.

Як говориться в повідомленні компанії, в 2019 році виробники цукру з Хмельницької області випустили понад 72 тис. Т цукру. З них 46 тис. Т виготовили на «Старокостянтинівському цукровому заводі», а 26,4 тис. Т – на «Шепетівському цукровому комбінаті». Власне, такі результати досягли 5% від сукупного обсягу «солодкого» виробництва України, що склав 1,48 млн т.

У A’SPIK group пояснюють, що не дивлячись на негативні ринкові тренди, в Старокостянтинові примножили виробництво завдяки партнерським відносинам з аграрними підприємствами краю, які збільшили посівні площі під «солодкий» коренеплід, і впровадженню нових технологій.

У той же час, в Шепетівці вдалося підвищити ефективність переробки цукрових коренів завдяки модернізації виробничих потужностей і росту рівня цукристості буряка.

Для довідки: A’SPIK group займається виробництвом цукру, вирощуванням цукрових буряків, зернової групи, сої, кукурудзи. ТОВ «Старокостянтінівцукор» і ЗАТ «Шепетівський цукровий комбінат», що входять до групи, що спеціалізуються на переробці цукрових буряків, виробництві цукру, патоки, гранульованого жому. Підприємства виробляють 5% загального державного обсягу цукру, що дозволило увійти в ТОП-5 найбільших виробників цукру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *