A’SPIK Group йде в роздріб

Група компаній A’SPIK Group планує продавати свою продукцію в роздрібних точках продажів.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Зокрема, виробники цукру з Хмельницької області вже запустили лінію фасування «солодкого продукту» власного виробництва в однокілограмову упаковку і дійшли згоди в партнерській національною мережею роздрібних продажів про реалізацію цукру під торговою маркою A’SPIK.

У компанії впевнені, що новий формат роботи є вимогою часу і ринку. Більш того, прямі продажі від виробника кінцевому споживачеві позитивно вплинуть на ціну цукру для українців.

«Вивчаючи європейський досвід, ми прийшли до висновку, що необхідно розширювати ринки і поставляти білий кристалічний цукор під нашим брендом не лише промисловим споживачам, а й безпосередньо на вітрини національних торгових центрів, щоб українці особисто могли переконатися у високій якості продукції компанії. Адже наш цукор відповідає найвищим світовим стандартам », – говорить генеральний директор групи компаній A’SPIK Group Олександр Співак.

Він також додає, що для роздрібних продажів придбали пакувальну лінію німецького виробника Hesser Bosch, досвід використання якої свідчить про її безпеки і надійності.

Для довідки: A’SPIK group займається виробництвом цукру, вирощуванням цукрових буряків, зернової групи, сої, кукурудзи. ТОВ «Старокостянтінівцукор» і ЗАТ «Шепетівський цукровий комбінат», що входять до групи, що спеціалізуються на переробці цукрових буряків, виробництві цукру, патоки, гранульованого жому. Підприємства виробляють 5% загального державного обсягу цукру, що дозволило увійти в ТОП-5 найбільших виробників цукру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *