“Дарниця” випустила на ринок понад 20 нових брендів ліків у 2021 році

За підсумками минулого року фармацевтична компанія “Дарниця” вивела на споживчий ринок 22 нових бренди лікарських засобів. Цей результат більш ніж удвічі вищий за показник 2020 року, а досягти його вдалося завдяки диджиталізації та оптимізації виробництва, повідомляється на офіційному сайті “Дарниці”.

Серед нових брендів 8 є препаратами власної розробки Дарниці, а ще 14 компанія отримала можливість випускати за ліцензією. Більше половини брендів – це рецептурні засоби для лікування проблем травної, дихальної та насамперед серцево-судинної системи, адже саме серцево-судинні захворювання є причиною смертності №1 не лише в Україні, а й у світі. Серед таких ліків – “Періндопрес Дуо”, “АспіРоза”, “Рамітон А”, “Клаудіекс” та “Кардіо-Дар”.

До нових брендів безрецептурної групи відноситься широка лінійка знеболювальних засобів “Дарфен”, протиалергічні таблетки “Ерідез”, краплі для боротьби з безсонням “Гіпнос”, а також сироп “Рітоссе Плющ” для лікування гострих запальних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем.

“Завдяки цифровій трансформації, оптимізації бізнес-процесів та прискоренню запуску нових ліцензованих продуктів (з 30 до 18 місяців) нам вдалося у 2021 році випустити на ринок 22 нових бренди, тоді як у 2020 році, для порівняння, лише 10, – каже директор з розвитку фармацевтичної компанії “Дарниця” Інна Деняк. – Наша місія – допомагати медичним працівникам та пацієнтам покращувати якість життя завдяки науці та інноваціям, та робота над новими, сучасними лікарськими засобами, що відповідають найновішим медичним рекомендаціям, – це найважливіший компонент цієї місії”.

Загалом, як зазначається на сайті “Дарниці”, за останні 5 років компанія випустила на ринок 63 нових бренди лікарських засобів. Вона утримує перше місце в Україні за обсягами виробництва ліків у натуральному вираженні: кожна сьома упаковка ліків, що продаються в українських аптеках, виготовлена ​​саме “Дарницею”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *