“Епіцентр К” відкрив оновлений ТЦ в Дніпрі

ТОВ “Епіцентр К” (Київ) відкрив після поновлення перший торговий центр “Епіцентр” у Дніпрі, збільшивши його площу на третину, повідомила прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, перший ТЦ мережі в Дніпрі по ул.Бабенко, 25 був відкритий в 2007 році. Після поновлення його площа збільшилася до 40 тис. Кв. м, асортимент налічує 200 тис. артикулів.

В оновленому об’єкті також розмістилися перший в місті продуктовий супермаркет Food Market площею 2,4 тис. Кв. м і фудкорт.

Серед найбільших відділів – “Центр меблів” (2,5 тис. Кв. М), “Сад та город” (4,9 тис. Кв. М), “Галерея Деко” (2 тис. Кв. М), “Вироби з дерева “(3,1 тис. кв. м),” Будівельні матеріали “(2,1 тис. кв. м). Крім того, в ТЦ розмістився магазин Intersport (1,8 тис. Кв. М) і новий концепт компанії – “Студія камінів”.

Інфраструктура ТЦ включає центр видачі інтернет-замовлень, drive-in market площею 3,5 тис. Кв. м і парковку на 1 тис. машиномісць.

За даними компанії, розширення торгового центру дозволило створити 110 нових робочих місць. Оновлений об’єкт буде сплачувати щорічно близько 16,5 млн грн податків.

ТОВ “Епіцентр К” створено в 2003 році, відкрило свій перший гіпермаркет в Києві в грудні того ж року. Станом на серпень 2021 року мережа нараховує 68 ТЦ “Епіцентр” і 10 гіпермаркетів “Нова лінія” в Україні.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасниками ТОВ “Епіцентр К” є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

Статутний капітал ТОВ “Епіцентр К” становить 158,6 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *