П’ятизірковий апарт-готель Ibiza Apartments побудують в одеській “Аркадії” до травня 2023 р

Девелоперська компанія “Простір” залучила готельного оператора Ribas Hotels Group (обидва – Одеса) для управління п’ятизірковим апарт-готелем Ibiza Apartments на Аркадійської алеї, 1а в Одесі, будівництво якого планує завершити до травня 2023 року, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес -службі проекту.

Згідно з укладеним 23 липня 2021 року, між девелопером і керуючою компанією меморандуму про технічний супровід і управлінні, “Простір” зобов’язується побудувати об’єкт в заявлені терміни відповідно до стандартів готелів мережі Ribas Hotels Group і категорії “5 зірок”, а також приймає на себе відповідальність за продаж апартаментів.

У свою чергу Ribas Hotels Group зобов’язується забезпечувати підтримку в управлінні на всіх етапах будівництва та експлуатації готелю відповідно до стандартів мережі.

Згідно з проектом, 13-поверховий апарт-готель включатиме 192 апартаменти на 5-12 поверхах, 52 готельних номери на 3-4 поверхах, а також комерційні приміщення на 1-2 і двох підземних поверхах.

Площа земельної ділянки під проектом становить 0,51 га. Як повідомили агентству в прес-службі проекту, ділянка знаходиться в оренді компанії “Аркада-Сіті”.

“Аркадія-Сіті” виступає замовником будівництва. У “Простір” з “Аркадія-Сіті” укладено договір спільної діяльності, за яким “Простір” виступає забудовником “, – уточнили в прес-службі.

Розрахунковий термін окупності інвестицій – 12 років. Вартість проекту поки не розкривається. У прес-службі уточнили, що перший внесок для приватних інвесторів становить 25%, інші платежі прив’язані до будівельної готовності об’єкта. Прибутковість складає від 8% річних.

Ribas Hotels Group співпрацює (управління, франчайзинг і бронювання) з 25 об’єктами готельно-ресторанного комплексу (міські, пляжні та гірськолижні гостііци). Портфель компанії включає бізнес-готелі Wall Street by Ribas і Bossfor by Ribas (Одеса), гірськолижний готель Ribas Karpaty (Буковель Івано-Франківської обл.), Пляжний комплекс Richard by Ribas (Грибівка Одеської обл.). На етапі проектування і будівництва зараз перебувають готелі у Львові та Києві, а також в Польщі.

Загальний номерний фонд мережі – більше 1 тис. Номерів в різних формах співпраці в восьми містах і курортних локаціях України.

ТОВ “Рібас Хотелс Груп” створено в 2017 році. Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, керівником і власником 100% -ої частки в статутному капіталі компанії є Артур Лупашко.

ГК “Простір” заснована в 2017 році. У портфелі реалізованих проектів девелопера 7 завершених об’єктів, а також 12 в процесі реалізації, серед яких житлові комплекси Eco City, “Простору” на Педагогічній, Літературної, Дачній, Софіївській, клубний будинок у Стамбульського парку та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *