Німецький концерн Zeppelin інвестує EUR10 млн у будівництво під Києвом нового головного офісу з сервісним центром

Німецький промисловий концерн Zeppelin інвестує EUR10 млн у будівництво нового головного офісу і сервісного центру свого українського представництва – компанії “Цеппелін Україна” в м Вишневе Київської області, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в представництві.

“Такі інвестиції – хороший приклад співпраці України і Німеччини, який підтверджує наміри готовності подальшої співпраці двох держав”, – відзначили в компанії.

Проект головного офісу розробляється австрійським дизайнерським бюро “Дельта”, а орієнтовний термін будівництва, розпочатого в січні поточного року – до липня 2022 року.

“Після 25 років плідної роботи в Україні Zeppelin створив можливість побудувати власну штаб-квартиру в Україні. На честь початку будівництва 15 квітня 2021 року закладено капсулу часу з побажаннями наших партнерів і колег, яку через 25 років відкриють наші послідовники”, – відзначають в компанії .

Площа території, що підлягає реконструкції, становить 3,7 га, а площа будівель – 6,7 тис. Кв. м.

На території планується, зокрема, розташувати двоповерховий головний офіс загальною площею понад 2,6 тис. Кв. м з підземним паркінгом, сервісну майстерню площею 1,55 тис. кв. м і склад зберігання масел, а також ліцензійний склад техніки на площі 5,5 тис. кв.м і демоплощадку.

При цьому з урахуванням фокусування групи Zeppelin на відповідальному ставленні до екологічних, соціальних та економічних аспектів, в проектуванні нового офісу будуть максимально використовуватися природні ресурси і новітні технології. Зокрема, будівлі будуть обладнані сонячними панелями, для опалення будуть використовуватися теплові насоси, які також будуть задіяні для вентиляції приміщень.

Для економії ресурсів на кондиціонування на вікна будуть встановлені сонцезахисні жалюзі, а для економії водних ресурсів буде встановлена ​​очисна система з можливістю повторного використання води в ремонтній майстерні, а також організації збору і очищення дощової води з масляним сепаратором з метою зменшення навантаження на міську каналізаційну систему.

Компанія “Цеппелін Україна” з головним офісом в Києві працює в країні з 1996 року, є єдиним офіційним дилером Caterpillar на території України. Має 12 філій, в яких працює понад 600 співробітників.

Компанія пропонує понад 650 найменувань машин виробництва світових лідерів (Caterpillar, Fendt, Valtra, GregoireBesson, Bourgault і ін.), А також оригінальні запасні частини з 800 тис. Найменувань на 22 складах, розташованих по всій території України. Має у своєму розпорядженні близько 300 сервісними автомобілями для обслуговування клієнтів в полях.

У 2020 році ТОВ “Цеппелін Україна” отримало 266,42 млн грн чистого прибутку (на 11,7% більше, ніж роком раніше) і незначно наростила чистий дохід – до 3,56 млрд грн.

Група компаній компаній Zeppelin веде діяльність в 220 філіях по всьому світу зі штатом співробітників більше 10 тис. Чоловік і досягнутим обсягом продажів EUR3,27 млрд в 2020 фінансовому році, що стало найвищим показником за 70-річну історію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *