“Інтерпайп Сталь” у 2020 році освоїла 19 нових марок сталі

Електросталеплавильний комплекс “Інтерпайп Сталь” міжнародної вертикально інтегрованої трубно-колісної компанії (ТКК) “Інтерпайп” (Дніпро) в 2020 році освоїв 19 нових марок сталі.

“Ми навчилися робити 14 нових марок сталі для трубного виробництва і п’ять позицій транспортного сортаменту. Всього ж за 9 років Марочник найсучаснішого сталеплавильного комплексу в Україні досяг майже 540 позицій”, – повідомляється в прес-релізі компанії в Facebook в четвер.

При цьому наголошується, що якісна сталь – один з основних факторів успішного просування преміальної трубної і залізничної продукції на зовнішніх ринках. Тому розширення її сортаменту в компанії вважають своїм стратегічним перевагою, оскільки це дозволяє їй виплавити необхідний метал в найкоротші терміни під вимоги клієнтів.

“Минулий рік це чітко показав:” Інтерпайп “вийшов на ринок пасажирських коліс для високошвидкісних поїздів Європи і лінійних труб для нафтогазових гігантів Близького Сходу. І такі успіхи були б неможливі без сталеварів” Інтерпайп Сталі “, – підкреслюється в прес-релізі.

Прес-служба уточнює, що в минулому році “Інтерпайп Сталь”, зокрема, запустила в промислове виробництво такі ключові продукти, як сталь 1-ї категорії з високою чистотою металу для ж / д коліс пасажирських швидкісних поїздів. Таку продукцію “Інтерпайп НТЗ” вже відвантажив в Німеччину національному ж / д оператору Deutsche Bahn.

Освоєно також сталь ER7 з легуванням сірої і особливим режимом позапічної обробки за індивідуальними вимогами компанії MWL Brasil, сталь марки 13Г2ФБ, що має підвищену стійкість до корозії в агресивному сірководневої середовищі, для ADNOC – Національної нафтової компанії Абу-Дабі.

Крім виробництва сталі для виробництва труб і коліс клієнтам “Інтерпайпу” завод відвантажує сталь і для зовнішніх клієнтів. Так, в минулому році компанія освоїла виробництво заготовки зі сталі Р22 легованої хромом для румунського Arcelor Mittal Tubular Products Roman.

“Інтерпайп” – українська промислова компанія, виробник безшовних труб і ж / д коліс. Продукція компанії постачається більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2020 році “Інтерпайп” реалізував 662 тис. Тонн готової продукції, в тому числі 192 тис. Тонн ж / д продукції. Продажі ж / д продуктів здійснюються під брендом KLW.

В “Інтерпайп” працюють 11 тис. Співробітників. У 2020 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 2,54 млрд грн.

У структурі компанії п’ять промислових активів: “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)”, “Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)”, “Інтерпайп Ніко-Тьюб”, “Дніпропетровський Втормет” і електросталеплавильний комплекс “Дніпросталь” під брендом “Інтерпайп Сталь” .

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім’ї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *