У Данон Україна поставка молока екстра сорту склала 95% в 2020 р

У 2020 році сировина, яке закуповувала і переробляла компанія «Данон Україна», було екстра і вищого сорту, при цьому частка молока екстра сорту становила 95%.

Про це повідомив директор із закупівель і операційної діяльності «Данон» в Україні Борис Жигалов під час конференції постачальників молока «Данон» в Україні «Лідери разом», пише MilkUA.Info.

Він зазначив, що навіть незважаючи на пандемію коронавируса в світі і в Україні, компанії вдалося забезпечити надійність поставок, зберегти і навіть підвищити рівень якості сировини, яке переробляють на підприємствах «Данон Україна».

«На жаль, статистика переробки і виробництва молока в Україні не втішна. Переробка падає і за останні три роки навіть більше, ніж виробництво молока. Але є хороший сигнал – виробництво на рівні сільськогосподарських підприємств залишається на стабільному рівні на тлі загального зниження. Це відбувається завдяки передовим практикам і технологій при виробництві молока. Відбувається стійке зростання продуктивності корів, і це дуже радує », – зазначив Борис Жигалов.

За його словами, середній постачальник молока «Данон» в Україні має:

  • рівень надою на корову 8,5 т на рік;
  • товарність – на рівні 92%;
  • середнє поголів’я – 623 корови;
  • жирність молока близько 3,74%;
  • білок – 3, 29%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *