На Львівщині локальні виробники об’єднуються для налагодження збуту продукції

Розуміючи проблему дрібних локальних виробників, сільськогосподарський консультаційний центр «Селянська країна» пропонує об’єднуватися в сільськогосподарський обслуговуючий кооператив, який візьме на себе маркетинг, передпродажну підготовку і доставку локальної фермерської продукції від виробника до споживача.

Про це AgroPortal.ua розповіла представник сільськогосподарського консультаційного центру «Селянська країна» Наталія Табінська.

«Що заважає споживачам великих міст отримувати систематично локальні продукти від місцевих фермерів до своїх домівок? Це логістика, а також складністю залишається організація взаємин між споживачами і фермерами. Не всі фермери готові (за браком часу і ресурсів) активно включатися в онлайн-продажу, коли йде посівна або інші поточні виробничі процеси, а зазвичай коло працівників фермерського господарства обмежується сім’єю », – говорить Наталія Табінська.

За її словами, вихід з цієї ситуації – це кооперація, яка може вирішувати організаційні процеси, забезпечити передпродажну підготовку і доставку продукції споживачам без посередників.

«Ми знайшли однодумців і зараз формуємо кооператив саме з виробників локальної сільгосппродукції, щоб наступним кроком стала організація всіх процесів доставки від виробника фермерської продукції до кінцевого споживача. Спочатку кооператив об’єднає 30 локальних виробників », – зазначає Наталія Табінська.

Також консультаційний центр буде подавати заявки на різні міжнародні конкурси і гранти, щоб підтримати і прискорити реалізацію цього проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *