Мережа кінотеатрів “Планета кіно” вирішила рятуватися продажем сертифікатів на майбутні сеанси

У зв’язку з вимушеним закриттям кінотеатрів через обмеження, викликаних карантином, і зважаючи на втрату доходів мережу кінотеатрів “Планета кіно” вирішила рятуватися продажем 100-гривневих сертифікатів, які можна буде обміняти на квитки в кіно, коли мережа відновить роботу.

Про це розповів співзасновник мережі Анатолій Козловський.

Пропозиція полягає в тому, що відвідувачі купують сьогодні сертифікати на суму 100 гривень, а коли кінотеатри відкриються, сертифікати можна буде обміняти на квитки в кіно, причому будь-який сеанс і в будь-який час. “VIP місця – будь ласка, RE’LUX – теж можна, IMAX на прем’єрний показ – теж так!” – пообіцяв Козловський.

За його словами, мережі сьогодні складно настільки, як ніби “тобі 15 і це твої перші дуже серйозні відносини, а вона не ставить статус” у відносинах “в соціальній мережі”.

“Але, ми не сумуємо і підготували для наших друзів круті сертифікати, які ви можете погасити як тільки” Планета кіно “відкриє свої двері після карантину”, – написав співзасновник мережі.

У мережі додали, що “попереду багато прем’єр і ретроспектив, які варто побачити на великому екрані”. “А тому ми впевнені, що шкодувати про таку інвестицію не доведеться”, – йдеться в повідомленні на сайті мережі.

Сертифікати будуть діяти до 1 листопада 2020 року. “І є технічне обмеження – не більше 10 сертифікатів в одному замовленні, але можна зробити будь-яку кількість замовлень”, – повідомили в “Планеті кіно”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *