В Україні нарахували 1 млн нелегальних абонентів супутникового ТБ: незабаром їх відключать

В Україні на початок 2020 року понад 1 млн абонентів супутникового телебачення продовжували використовувати піратські сервіси або кардшаринг. З такою заявою виступила компанія Viasat, спираючись на власні експертні оцінки.

Розваги мимоволі. Як відреагували на карантин українські Медіасервіс

При цьому глядачі можуть і не підозрювати, що користуються послугами шахраїв, зазначив провайдер супутникового ТБ. Серед ризиків – абоненти можуть в будь-який момент втратити сервісу, якщо правовласники контенту виявлять порушників і відключать їх. За подібні дії “піратам” загрожує кримінальна відповідальність.

Кодування супутникового сигналу 23 українських телеканалів відбулося 29 січня 2020 року. Цей крок істотно зменшив можливості “піратів”, підкреслили в Viasat.

Провайдер попередив, що найближчим часом закриє систему кодування NDS, оскільки вона не відповідає новітнім стандартам безпеки супутникового мовлення.

Відповідно, глядачі, які користуються послугами “піратів”, залишаться без доступу до більшості телеканалів. Для того, щоб і надалі дивитися супутникове телебачення, потрібно підключитися до офіційного провайдера, відзначили в Viasat.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *