У магазинах EVA почали продавати сіль і гречку

Мережа магазинів EVA, які торгують товарами гігієни, косметикою, побутовою хімією і супутніми товарами (фотмата “дрогері”), додала в асортимент ряд продуктів харчування. Про це повідомляє Retailers.ua.

За даними видання, в Дніпрі на полицях магазинів мережі з’явилася борошно, сіль, соняшникова олія, крупи, яйця та інші товари соціальної групи.

У колл-центрі Eva підтвердили, що дійсно в деяких магазинах продаються продукти харчування, але повного списку таких магазинів компанія надати не може. На офіційний запит видання в прес-службі Eva не відповіла.

Відзначимо, що в даний момент магазини формату дрогері відчувають тиск місцевої влади в деяких регіонах. Їх змушують припинити роботу з огляду на те, що по всій країні оголошено карантин. У той же час магазинах, які торгують продуктами харчування, працювати не забороняють. Мережі EVA і Watsons вже заявляли про подібні випадки.

З іншого боку, у великих містах через обмеження пропускної здатності, викликаної карантинними обмеженнями, у продовольчих магазинів скупчуються черги на вхід.

Так що продаж продуктів може бути і спробою захиститися від можливого закриття і просто пошуком можливостей збільшити оборот в кризовий час.

Retailers.ua зазначає, що власники Eva розвивають ще й продуктову мережу Varus.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *