Українці готові витрачати багато грошей і не ховати їх на “чорний день” – дослідження

Після різкого “просідання” купівельного оптимізму в минулі роки сьогодні в Україні спостерігається стійке відновлення споживчих настроїв населення. Про це повідомили в прес-службі Української торгової гільдії (УТГ).

Так, за даними міжнародної компанії GfK, рівень споживчих настроїв українців у вересні 2019 року досяг позначки 97,47. І, не дивлячись на незначне зниження в грудні 2019 року до 92,2 пункту, він помітно випередив показники 2012-2018 років.

На думку аналітиків УТГ, оптимізм українців позитивно впливає на товарообіг рітейлерів і розвиток торговельної нерухомості в країні.

“Кращі показники індексу за останні 10 років вказують на оптимістичні очікування українців і означають їх готовність витрачати більше грошей, не прагнучи ховати їх” на чорний день “. Зростання купівельної активності, безумовно позитивно впливає і на розвиток торговельної нерухомості в більшості регіонів України. На тлі цього на ринку спостерігається активізація національних девелоперів, приплив іноземних інвестицій, нових міжнародних торгових марок і брендів “, – резюмує керівник Департаменту стратегічного консалтингу УТГ Конст Антін Олійник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *