На 26% більше покупок: «Нова Пошта» підвела підсумки Чорної п’ятниці

Українці настільки активно купували товари на Чорну п’ятницю і кіберпонеділок в онлайн-магазинах всередині країни і за кордоном, що результати виявилися на чверть краще торішніх.

«Зростання доставок після Чорної п’ятниці склав 26% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Пік кількості оформлених експрес-накладних припав на понеділок, коли українські інтернет-магазини підготували більшість замовлень до відправки – в нашій системі було зареєстровано понад 1 млн посилок і вантажів за день », – коментує Олександр Бульба, директор« Нова Пошта ». Найпопулярніші категорії товарів, які купували в нашій країні: техніка та електроніка, одяг, дитячі товари і косметика.

Все активніше купують українці і за кордоном. Так, за даними сервісу доставки з зарубіжних онлайн-магазинів NP Shopping кількість зареєстрованих відправлень протягом 5 днів після акції в 2019 році зросло на 36% в порівнянні з 2018 роком. А якщо порівнювати зі звичайними днями листопада, то кількість зареєстрованих посилок після розпродажів зросла на 78%. При цьому максимальна кількість зареєстрованих посилок в самий піковий день збільшилася на 33%. Найбільш затребувані магазини: Amazon, eBay, 6pm, Victoria’s secret, Carter’s, категорії товарів – електроніка, одяг, косметика і дитячі товари.

«Нова Пошта» активно готується до пікових навантажень передсвяткового сезону і змінює графік роботи, щоб всі бажаючі встигли забрати і відправити посилки, вантажі та новорічні подарунки. Так, в грудні понад 1900 відділень і кур’єрів «Нова Пошта» змінюють графік роботи в неділю. Тепер відділення в обласних і деяких районних центрах і селах працюватимуть на годину довше, а в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові – на 2 години довше. А ще – запустили спеціальний святковий телеграм-канал, щоб кожен міг вибрати подарунки до душі і замовити їх заздалегідь, підписатися можна тут: @Ne_provtich_NR

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *