39% українців заявляють про що з’явилися фінансові труднощі, у 45% немає ніяких заощаджень – опитування

Близько 90% українців відзначають, що з переходом на карантин в рамках боротьби з поширенням коронавирусной хвороби Covid-19 у них виникли нові проблеми, свідчать результати третьої хвилі CATI-опитування роллінгового формату, проведеного компанією Research & Branding Group з 11 по 17 квітня 2020 року.

Найчастіше до таких відносять появу фінансових труднощів (39% проти 30% в першу хвилю, яка проводилася з 28 березня по 3 квітня), турботу про здоров’я близьких (25% проти 30% в першу хвилю), відсутність транспортного сполучення між містами (22 % проти 14% раніше) і тривогу через невизначеність ситуації (19%).

В даний час значна частина українців (45% проти 41% тиждень тому, в другу хвилю опитування, проведену 4-10 квітня) зазначає, що не має ніяких заощаджень. Більшість власників заощаджень (30%) вважають, що їх вистачить не більше ніж на 1 місяць проживання.

Як і тиждень тому, приблизно кожен четвертий українець продовжував ходити на роботу (24%), а приблизно кожен шостий (16%) працював дистанційно.

“Зараз думки українців щодо того, якою буде їхнє життя після карантину, помітно розходяться. У поточній хвилі 47% з них вважало, що їхнє життя після карантину в цілому не зміниться (в другу волнe їх частка становила 42%), а 44% вважало , що в вона зміниться в більшій чи меншій мірі “, – йдеться в прес-релізі за результатами дослідження.

Обсяг вибіркової сукупності в ходже опитування склав 1 тис 410 респондентів. Очікувана середня помилка вибірки при довірчій ймовірності 0,95 становить ± 3,5%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *