39% українців підтримують легалізацію марихуани, а ринку секс-послуг – лише 24%

На Заході України та в Центрі країни більше прихильників легалізації марихуани в медичних цілях, а також легалізації грального бізнесу, якщо це допоможе отримати додаткові кошти для підтримки вітчизняної економіки під час кризи. А ось на Сході більше тих, хто не проти узаконити ринок секс-послуг, якщо це принесе дохід бюджету.

Такі результати отримали аналітики групи “Рейтинг”, провівши 10-12 квітня чергове опитування.

Так, на питання “Чи вважаєте ви, що для отримання додаткових коштів для підтримки економіки під час кризи, держава може легалізувати виробництво і оборот марихуани в медичних цілях”, 39% опитаних відповіли “так”, в той же час відносна більшість – 49% українців – відповіли “ні”.

Найбільше підтримують легалізацію марихуани чоловіки (47%), жителі Центру і Заходу України (41%) і люди з високим рівнем доходів (45%). А ось проти виступають більше жінки (55%), жителі Півдня і Сходу України і люди у віці від 18 до 29 років (52%).

Легалізацію грального бізнесу підтримує 33% українців, опитаних “Рейтингом”. Проти – 55%.

Законний гральний бізнес має найбільше своїх прихильників в Центрі і на Сході України (35-36%), серед людей у ​​віці 40-49 років (38%) і виборців “Партії Шарія” (49%). Серед жителів Заходу (63%), людей у ​​віці 50-59 років (58%) і виборців “Радикальної партії”, противників грального бізнесу більше.

А ось створення легального ринку сексуальних послуг для виходу держави з кризи підтримує лише 24% українців, близько двох третин опитаних виступають проти цієї ініціативи.

Найбільше прихильників легалізації секс-послуг серед людей з високим рівнем доходу (33%), чоловіків (35%), жителів Сходу України (28%) і людей у ​​віці 30-39 років (29%). Найбільше противників – серед людей з низькими доходами (69%), жінок (75%), жителів Заходу України (68%) і людей у ​​віці 18-29 років (69%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *