35% споживачів готові купувати преміальну молочку

Споживання продуктів харчування під час локдауна збільшилася, в тому числі і молочних продуктів. Продажі зросли як в обсягах, так і в грошах. Виручка молочного ринку за останній рік склала 44 млрд грн.

Про це повідомила директор зі стратегічного розвитку компанії Nielsen Україна і Білорусь Ірина Гарслян під час MilkyForum 2021.

«Найбільшу частку в категорії« молочні продукти »в продажах займає сир – 32,5%, який за період 2020 року додав 1,7%, молоко – 15,7% (+ 7,4%), сир – 14,6% (+ 9,9%). При цьому на 2,5% менше стали купувати йогурт і кефір », – зазначає Ірина Гарслян.

За її словами, на українському ринку спостерігається тренд на власні торговельні марки, і не тільки в молочних категоріях. Це відбувається через те, що потребіель сприймає власні торгові марки як продукти, які дешевше, ніж товари від виробника.

Також Ірина Гарслян зазначила, що 35% споживачів готові купувати преміальну молочну продукцію. Для них це означає: виробництво з високоякісних інгредієнтів, відома торгова марка або бренд, яким можна довіряти, і походження продукту з конкретної країни або регіону.