2021 рік став найгіршим для виробників вишні

Ніколи ще не було такого невдалого року для вишні, як 2021 р

Таку думку висловив підприємець з Барі Джанлука Джорджіо, який вирощує вишні, абрикоси, персики і сливи в районі Аквавіва-делле-Фонті (Італія), передає freshplaza.

«З самого початку року котирування по раннім сортам були низькими. Ми сподівалися, що попит і, отже, котирування виростуть, по крайней мере, на більш пізні сорти, але поки цього не сталося », – каже виробник.

Вишня є основним джерелом доходу його компанії, але в цьому році навіть преміальні сорти не змогли досягти гідної ціни.

«Немає ніякої різниці між сортами, наші 26+ недоплачуються. Дрібна ягода навіть не береться до уваги трейдерами, а відправляти її на переробку нерентабельно. Дорожче виходить зібрати вишню і доставити її на переробні підприємства », – пояснює Джорджіо.

Ситуація незрозуміла навіть з урахуванням присутності на ринку іноземної продукції і того факту, що ціни в північній Італії здаються краще.

«Я думаю, це початок нової ери. Дрібні виробники знаходяться у владі дюжини великих торговців, які роблять те, що хочуть. Ми занадто роздроблені. Нам, невеликим виробникам, доведеться працювати разом, адже нинішня фрагментація веде до згубних наслідків, спекуляції. Вишні потрібно збирати, коли вони дозріють. Зволікання неможливо, їх потрібно продавати швидко. Ми повинні працювати разом, щоб нас почули », – додав він.

До слова, відповідна ціна на вишню Ferrovia становить 2,00 євро / кг. В даний час дрібні виробники в Апулії заробляють лише половину цієї суми.

«Більш того, збирання врожаю почалася раніше, ніж зазвичай, – 10 червня. Ми не можемо ризикувати, залишивши плоди на деревах, як це сталося з кількома ранніми партіями Giorgia », – додав Джорджіо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *